O firme

Firma ITelCom pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2006. Zaoberáme sa predajom, vývojom a inštaláciou satelitnej, kamerovej a alarm techniky.

Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti telekomunikačnej, zabezpečovacej a výpočtovej techniky Vám zaručujú garanciu kvality prác, dodávaných materiálov a zariadení.

Hľadáte pripojenie na internet? Neviete si rady s rýchlosťami, neviete čo znamená download, upload, FUP pevná IP adresa? Máte plnú hlavu reklamy s cenami? Poradíme Vám a ponúkneme Vám pripojenie do internetu pre Vás najvýhodnejšie. Televízia, internet a telefonovanie vo výhodnom balíku v závislosti od lokality kde bývate. Najlacnejší internet a televízia od viacerých operátorov ako  Freesat, Digi TV, Slovanet a SWAN .

Ak chcete vytvoriť bezpečný domov pre Vás a vašu rodinu, naši odborníci vám pomôžu navrhnúť a nainštalovať bezpečnostné a kamerové systémy, ktoré Vám pomôžu udržať svoj domov a majetok pod neustálym dohľadom. Mať doma alarm nie je luxus ale nevyhnutnosť.

Naše referencie hovoria za nás. Dúfame, že na našich stránkach nájdete to čo ste hľadali a pridáte sa medzi stovky našich spokojných zákazníkov.

O firme